top of page

REHAN FYZIO: ROZHOVOR S KLIENTOM

Updated: Apr 8, 2022

Zámer rozhovorov s klientmi je priniesť Vám bližší pohľad na našu prácu. Dnešným klientom je Peter Tomčány.
Ako dlho ste klientom/klientkou?

Klientom Rehanu som od júla 2019, a teda je to už pol roka. Ja mám však pocit, ako keby som Rehan poznal už večnosť 😊Aký bol Váš zdravotný stav pred tým, ako ste začali chodiť do Rehanu?

Mal som chronické ochorenie, bolesti hlavy, oslabenú imunitu. Malo to zhoršujúcu sa tendenciu. Netrpel som problémom s pohybovým aparátom, no napriek tomu som ich vyhľadal a zveril sa im.Ako sa Váš zdravotný stav zmenil? Ako ste na tom teraz?

V súčasnosti sa cítim omnoho lepšie, nielen po fyzickej, ale aj psychickej stránke. Mám viac energie a som vitálnejší. Proces uzdravovania nabral pomerne rýchle tempo, za čo som vďačný. Aktuálne stále pracujeme na jeho zlepšení.Ako často navštevujete Rehan?

Rehan navštevujem 2 – 3 krát do mesiaca, v závislosti od časových možností. Ak by to bolo možné, chodil by som tam aj každý deň 😊Čo je Vaša najobľúbenejšia služba z našej ponuky?

S pohybovým aparátom našťastie problémy nemám, preto je mojou najobľúbenejšou službou jednoznačne Access Bar … vyzerá tak jednoducho a pritom je tak účinný. Rehan lieči telo i dušu, a to je veľmi vzácna kombinácia 😊Vnímate rozdiel medzi Rehanom a inými zariadeniami v kvalite služieb, v prístupe personálu atď.?

Človek sa cíti v Rehane dobre hneď ako tam príde. Ľudia tam pracujú srdcom, a to je jednoducho vidieť a cítiť. Sú flexibilní, rozdávajú užitočné informácie, zdravotné tipy a triky aj prostredníctvom internetu, čo je obrovským prínosom.Ak by ste sa dnes stretli s niekým z Vašich známych a on by sa Vám zdôveril s tým, že má problémy s pohybovým aparátom, odporučili by ste mu Rehan Fyzio?

Ja by som odporučil Rehan každému, kto má zdravotný problém. Rehan nelieči len boľavé kĺby, dokáže človeku pomôcť komplexne…ak o to človek stojí. 😊


Za celý tím Rehan Fyzio ďakujeme!Tí z Vás, ktorí majú tiež problémy s pohybovým aparátom si môžu rezervovať svoj termín tu:


📱0907 568 443

💻rehanfyzio@gmail.com

⌨️správa na FB (Rehan Fyzio)

📸správa na Instagrame (rehanfyzio)

🗺SNP 763, Nová Dubnica


Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi blízkymi a dajte Rehanu na Facebooku “Páči sa mi to” a na Instagrame„Follow“. Máme tiež kanál na Youtube, kde môžete odoberať všetky video novinky od nás. Dostanete sa tak k pravidelne publikovanému materiálu, ktorý Vám môže pomôcť.


Okrem toho, máme aj nový eshop, kde si môžete kúpiť oblečenie tvorené zo srdca a tiež najkvalitnejšie doplnky výživy. Nájdete ho na www.eshop.rehanfyzio.sk


177 views0 comments

Comments


bottom of page