top of page

Mgr. Valentína Cisárová

Moje meno je Valentína Cisárová, vyštudovala som fyzioterapiu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda. Odmalička ma zaujímala biológia a ľudské telo.

 

Počas štúdia na univerzite som  absolvovala  ambulantnú aj nemocničnú prax. Dovolím si tvrdiť, že fyzioterapia je vhodným prostriedkom prevencie, terapie či kompenzácie pre naozaj každého. Som presvedčená, že každý človek by mal svoje telo spoznávať ako po duševnej tak po fyzickej stránke. Stotožňujem sa s citátom „Dotyk lieči telo a úsmev dušu“.

 

Fyzioterapia odohráva v mojom živote veľmi dôležitú úlohu, preto som sa rozhodla pokračovať v magisterskom štúdiu na Univerzite A. Dubčeka v Trenčíne. K fyzioterapii ma priviedol šport, ktorému som sa aktívne venovala a v rámci ktorého momentálne pracujem ako fyzioterapeut pre slovenskú futbalovú reprezentáciu dievčat. Okrem funkčného cvičenia sa venujem fyzioterapii pooperačných a bolestivých stavov pohybového aparátu, bolestiam chrbtice, skoliózam, zaoberám sa poškodením platničiek, úpravou svalových dysbalancií, plochonožím a veľmi rada pracujem s klientmi na technike cvičenia.

 

Súčasťou môjho vzdelania sú tieto kurzy:

 

Funkčné trénerstvo v Prahe

 

SM systém

 

Diagnostika športových zranení

 

Radikulopatia Lp - diagnostika a rehabilitácia

 

Neuro-Muskulo-Skeletálna diagnostika a terapia časť A (Mgr. arián Jendrichovský, PhD.)

NeuroKinetic therapy

 

Kinesiotaping

 

Dornova metóda PLUS

 

Fyziotréning klienta so skoliózou

 

Manuálna lymfodrenáž

 

Suchá ihla

 

Ruské kombinované techniky

Viscerálna manipulácia I. časť (Mgr. Lukáš Kasala)

 

Moje vzdelávanie neustále pokračuje. 

bottom of page