top of page

Mgr. Natália Šedíková

Moje meno je Natália a som fascinovaná fungovaním ľudského tela, mysle a duše. Neustále ma udivuje, čoho sú schopné v rámci prejavov chorôb a liečenia. Pôvodne som vyštudovala fyzioterapiu v Banskej Bystrici. Pracovala som v nemocnici v Trenčíne, potom som sa presunula do kúpeľov v Karvinej (ČR) a nakoniec do súkromnej ambulancie v Šenove pri Ostrave (ČR). Cítila som, že systém, akým funguje zdravotníctvo a liečba mi úplne nevyhovuje a tak som sa rozhodla, že z toho systému vystúpim. Usadila v mojom rodnom mestečku a s mojim bývalým partnerom som založila Rehan. Mojou filozofiou je pomáhať ľuďom na tele aj duši. Mám takú ideu, že tieto dve komponenty sa nedajú oddeliť a keď niečo trápi naše telo, pôvodom je nespokojná duša a nevysporiadané emócie. 

Preto som sa vydala cestou, kde spájam poznatky z fyzioterapie, liečivého ľudského dotyku, psychosomatiky, pozorného vypočutia klienta, dôkladnej analýzy jeho problému, vybudovania si dôverného vzťahu medzi mnou a klientom a následného riešenia jeho problému. Táto kombinácia mi umožňuje zatiaľ najlepšie riešiť problémy každého, kto ku mne príde. 
 

Absolvovala som niekoľko kurzov:
 

Aplikácia Spiraldynamic pri problémoch s driekovou chrbticou


Riešenie funkčnej sterility podľa L. Mojžíšovej (časť A-D)


Kurz hippoterapie


Manuálna lymfodrenáž a kozmetická lymfodrenáž tváre


Access Bars®


Vedomé bytie 1. a 2. časť (Kristián Beňo)


Myofasciálne trigger points

NMS koncept časť A, B, C (Mgr. M. Jendrichovský, PhD.)

Kardio-pulmonálna rehabilitácia časť A (Mgr. M. Jendrichovský, PhD.)

Pulmonálna rehabilitácia časť B (Mgr. Marián Jendrichovský, PhD.)

Inštruktor Vertical walking (Mgr. Marián Jendrichovský, PhD.)

Shiatsu pre fyzioterapeutov (týždenný kurz pod vedením Zuny Kozánkovej)

Viscerálna manipulácia I. časť (Mgr. Lukáš Kasala)

Moja cesta vzdelávaním ani zďaleka nekončí a mám v pláne ďalšie kurzy a semináre, ktoré budem pravidelne aktualizovať.

Moja práca je moja vášeň a potešenie. Neberiem ju ani ako prácu, ale ako moje poslanie. Dostala som dary za ktoré som nesmierne vďačná a robím všetko pre to, aby som ich využívala najlepšie, ako viem. Teším sa z každého jedného klienta, ktorý za mnou prišiel, alebo ešte len príde. 

bottom of page