Mgr. Natália Šedíková

Moje meno je Natália a som fascinovaná fungovaním ľudského tela, mysle a duše. Neustále ma udivuje, čoho sú schopné v rámci prejavov chorôb a liečenia. Pôvodne som vyštudovala fyzioterapiu v Banskej Bystrici. Pracovala som v nemocnici v Trenčíne, potom som sa presunula do kúpeľov v Karvinej (ČR) a nakoniec do súkromnej ambulancie v Šenove pri Ostrave (ČR). Cítila som, že systém, akým funguje zdravotníctvo a liečba mi úplne nevyhovuje a tak som sa rozhodla, že z toho systému vystúpim. Usadila v mojom rodnom mestečku a s mojim bývalým partnerom som založila Rehan. Mojou filozofiou je pomáhať ľuďom na tele aj duši. Mám takú ideu, že tieto dve komponenty sa nedajú oddeliť a keď niečo trápi naše telo, pôvodom je nespokojná duša a nevysporiadané emócie. 

Preto som sa vydala cestou, kde spájam poznatky z fyzioterapie, liečivého ľudského dotyku, psychosomatiky, pozorného vypočutia klienta, dôkladnej analýzy jeho problému, vybudovania si dôverného vzťahu medzi mnou a klientom a následného riešenia jeho problému. Táto kombinácia mi umožňuje zatiaľ najlepšie riešiť problémy každého, kto ku mne príde. 
 

Absolvovala som niekoľko kurzov:
 

Aplikácia Spiraldynamic pri problémoch s driekovou chrbticou
Riešenie funkčnej sterility podľa L. Mojžíšovej (časť A-D)
Kurz hippoterapie
Manuálna lymfodrenáž
Access Bars®
Vedomá bytie 1. a 2. časť 
Myofasciálne trigger points

NMS koncept časť A (M. Jendrichovský)

Moja cesta vzdelávaním ani zďaleka nekončí a mám v pláne ďalšie kurzy a semináre, ktoré budem pravidelne aktualizovať.

Moja práca je moja vášeň a potešenie. Neberiem ju ani ako prácu, ale ako moje poslanie. Dostala som dary za ktoré som nesmierne vďačná a robím všetko pre to, aby som ich využívala najlepšie, ako viem. Teším sa z každého jedného klienta, ktorý za mnou prišiel, alebo ešte len príde.