top of page
REHAN-07-23-113.jpg

Bc. Timea Tomanová

Volám sa Timea Tomanová. Venovala som sa viacerým športom a môj pozitívny vzťah k pohybu ma priviedol k štúdiu fyzioterapie. Vyštudovala som na Fakulte zdravotníctva Slovenskej zdravotníckej univerzity so sídlom v Banskej Bystrici.

 

Počas štúdia som absolvovala prax vo viacerých štátnych zdravotníckych zariadeniach - Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici, Národné rehabilitačné centrum Kováčová, Vojenská poliklinika Sliač, Špecializovaný liečebný ústav Marína, a taktiež v súkromných rehabilitačných zariadeniach. Vďaka tomu, som sa stretla s naozaj širokým spektrom pacientov a diagnóz.

 

Okrem samotného štúdia som absolvovala kurzy Dynamická neuromuskulárna stabilizácia “A” a Fyzioterapia detí. Tým však moje vzdelávanie nekončí, veľmi rada čítam rôzne odborné články, a taktiež sa plánujem zúčastniť ďalších kurzov.

 

Vo voľnom čase sa venujem turistike, behu a hre na klavíri. Veľmi ma baví ľuďom ukazovať, že pohyb je skvelý liek a zároveň prevencia. Viem Vám pomôcť s bolestivými stavmi pohybového aparátu, poúrazovými a pooperačnými stavmi. Pokroky a zlepšenie stavu mojich klientov je to, čo ma posúva vpred a dodáva mi motiváciu sa ďalej vzdelávať a pomáhať.

bottom of page