top of page
IMG_4325.heic

Tamara Smahová 

Ahojte, moje meno je Tamara Smahová a mojou vášňou po skončení strednej školy bolo študovať fyzioterapiu. Osud to však zariadil inak a študujem manažment v Dubnici nad Váhom.

 

Myslím že veľa z nás je často zaneprázdnených a máme neskutočne veľa plánov, no chceme aj rovnováhu. Pre mňa bolo veľmi dôležité nájsť balance medzi povinnosťami, prácou, školou či súkromným život. Venujem sa personálnym veciam, marketingu na sociálnych sieťach a tvorbe obsahu pre klientov. Som veľmi vďačná, že sa mi podarilo skĺbiť dva moje sny - byť bližšie  k fyzioterapii a venovať sa sociálnym sieťam a komunikácii s klientmi práve v Rehane. 

 

Stretávať ma budete na recepcii a budeme spolu komunikovať na sociálnych sieťach. Rada Vám pomôžem s čím budete potrebovať, aby ste sa cítili príjemne a radi sa k nám vracali. Verím, že vždy spoločne vyriešime Vaše požiadávky ohľadom termínov k Vašej spokojnosti. 

 

Som veľmi komunikatívnym človekom, ktorý vyhľadáva kontakt s ľuďmi a preto mi robí radosť, že sa spolu budeme stretávať na tomto príjemnom mieste. 

 

Tešíme sa na Vás, Tamara

bottom of page