top of page

Zoznámte sa: Bc. Kristína Stískalová

Updated: Apr 7, 2022

Zoznámte sa s členom nášho tímu a zistite, ako Vám jeho zručnosti môžu pomôcť.


IMG_4154

Dnes by sme Vám radi predstavili ďalšieho člena nášho tímu. Zoznámte sa s Bc. Kristínou Stískalovou.

Práca s ľuďmi a pomáhanie im je súčasťou Kristíninho života už od strednej školy. Študovala na Strednej zdravotníckej škole a hneď potom nastúpila na štúdium fyzioterapie, ktoré úspešne ukončila.

Je to práve pomáhanie ľuďom a ich výsledky, ktoré ju motivujú k tomu, aby v práci podávala maximálny výkon a aby sa venovala kontinuálnemu vzdelávaniu, či už v praktickej alebo teoretickej oblasti.

Kika za svoje pomerne krátke pôsobenie v oblasti fyzioterapie toho stihla celkom veľa. Minimálne prístupom, ktorý by mohol určite inšpirovať aj skúsenejších kolegov. Jej prioritou je práca a venuje sa jej skutočne naplno.

Nezaháľala už ani počas štúdia, kedy sa snažila do problematiky preniknúť hlbšie prostredníctvom samoštúdia, mimoškolských vzdelávacích aktivít a experimentov v rámci rôznych terapeutických metód, akými je napríklad kinesiotaping.

Okrem práce a pomáhania ľuďom má rada aj športovanie, čo vhodne dopĺňa úlohu fyzioterapeuta ako človeka, ktorý Vás vedie nie len metodicky k zlepšeniu Vašich problémov s pohybovým aparátom, ale ide Vám aj príkladom.

Zaujímavosťou je, že Kika má urobený kurz SM systému, o ktorom písala aj bakalársku prácu. Počas tvorby praktickej časti balakárskej práce jej rady a odporúčania výrazne pomohli jej pacientovi s problémami s driekovou chrbticou a tieto úplne vymizli a to aj napriek tomu, že predchádzajúca liečba úspešná nebola.

Počas štúdia ju najviac bavila praktická zložka, pretože mohla svoje vedomosti aplikovať a kultivovať priamo v praxi.

Okrem SM systému má Kika absolvovanú aj prvú a druhú časť kurzu metodiky Ľ. Mojžišovej a ďalšie časti, spolu s ostatným vzdelávaním, má rozplánované na celý rok vopred.

Keďže sme hľadali vhodné doplnenie nášho tímu, je samozrejmosťou, že aj Kristína je vždy dobre naladená a usmiata tak, aby Vám, našim klientom, prinášala vždy nie len výsledky, ale aj radosť.

Ak teda máte problémy s pohybovým aparátom, využite Kikine nasadenie a túžbu pomáhať Vám a rezervujte si svoj termín u nás na:


📱0907 568 443

💻rehanfyzio@gmail.com

⌨️správa na FB (Rehan Fyzio)

📸správa na Instagrame (rehanfyzio)

🖥www.rehanfyzio.sk

🗺SNP 763, Nová Dubnica

📦 www.eshop.rehanfyzio.sk


Tešíme sa na Vás 🙂

37 views0 comments
bottom of page