Vyskúšajte si nás zdarma!

Váhate? Už nemusíte! Vyskúšajte si nás zdarma.


Money-back guarantee

Pokukujete po nás už dlho, ale stále váhate, či nás navštíviť? Už nemusíte! Vyskúšajte si nás a ak nebudete spokojní, vrátime Vám Vaše peniaze späť.

Prostredníctvom špeciálnych predvianočných poukazov máte možnosť vyskúšať si naše služby, ušetriť a to úplne bez rizika. Ak totiž nebudete spokojní, vrátime Vám Vaše peniaze späť.

Ako? 

Pre zakúpenie akciového poukazu vyplňte nižšie svoj e-mail, na ktorý Vám zašleme faktúru a po zaplatení akciový poukaz. Následne si rezervujete svoj termín u nás na 0907 568 443 alebo rehanfyzio@gmail.com. Poukaz na svoj termín vezmete a v prípade, že nebudete spokojní s našimi službami, požiadate o vrátenie peňazí a tie Vám bez otázok pošleme naspäť.

Akciový poukaz a nárok na vrátenie peňazí musíte využiť do 31. januára 2018.

Akciový poukaz môžete zakúpiť aj pre inú osobu ako darček. Stačí, ak nás na to upozorníte a zašlete nám meno osoby, na ktorú poukaz vystavíme.

Akciový poukaz Vám po uhradení faktúry zašleme do e-mailu. Môžete si ho vytlačiť, alebo iba uložiť do mobilu a ukázať ho terapeutovi pri Vašej návšteve.

Ako ušetríte? 

Nie len, že sa na akciový poukaz vzťahuje 100% záruka vrátenia peňazí, ale aj akciová cena. Využitím tohto akciového poukazu tak za hodinu konzultácie u nás nezaplatíte pôvodných 30 eur, ale iba 20.

Takže ušetríte 10€ a ešte ste navyše aj bez rizika. Čo viac si želať?

Počet akciových poukazov je obmedzený na 20 kusov a možnosť zakúpenia končí 15. decembra 2017 o 19:00.

Zostáva už iba: 8 poukazov

Koniec akcie: 15. decembra 2017, 19:00Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)


4 views0 comments

Recent Posts

See All