Núdzový stav v Rehane (a nemôže za to COVID)

Milí naši sledovatelia, fanúšikovia a klienti. Tí, ktorí sledujete naše sociálne siete, iste viete, že máme dlhodobejší probém s objednávacím systémom. V skratke, stratili sme všetky dáta z kalendára a nie je v mojej moci urýchliť proces navrátenia, ak to vôbec bude možné.Preto som sa rozhodla pre tieto opatrenia:


Spätne kontaktujeme všetkých našich klientov, ktorí v poslednom mesiaci navštívili Rehan, majú u nás permanentku, alebo nás kontaktovali cez ktorýkoľvek kanál. Tí, ktorí majú u nás rezervovaný termín, prosím, napíšte nám ho do SMS na tel. číslo 0907 568 443. Do textu napíšte dátum, čas trvania procedúry a terapeuta, ak viete tieto informácie. Predídete tak nepríjemnostiam s duplikovaním termínu s niekym iným.


Napriek tomu, že robíme, čo je v našich silách, nedokážeme zachytiť 100% našich rezervovaných termínov a preto sa môže stať, že na jeden čas budú rezervovaní 2 klienti. Budeme sa riadiť pravidlom, že kto príde skôr, ten ostáva. Vopred sa ospravedňujem za možné komplikácie. Ale keďže #najlepsiklientisuvrehane, tak verím, že to všetci spoločne zvládneme a pochopíme sa😊


Ak sa Vás týka čokoľvek vyššie napísané, alebo poznáte osoby, ku ktorým by tieto informácie mali prísť, prosím, zdieľajte to s nimi.


Veľmi pekne ďakujeme za Vašu trpezlivosť a spoluprácu. Tešíme sa na Vás ❤️


Vaša NatáliaNaše kontakty:


📱 0907 568 443

💻 rehanfyzio@gmail.com

⌨️ www.facebook.com/rehanfyzio

📸 www.instagram.com/rehanfyzio

🖥 www.rehanfyzio.sk

🗺 SNP 763, Nová Dubnica

🖱www.eshop.rehanfyzio.sk

496 views0 comments