AminoElektrolytKomplex – lepšiu kombináciu regenerácie, detoxikácie, hydratácie, psychického a

Updated: Apr 7

Je pre mňa ťažkým orieškom, vystihnúť všetky superlatíva AminoElektrolytKomplexu (AEK) do jedného článku.

Pre jednoduchosť a prehľadnosť som sa rozhodla písať jednotlivé vlastnosti v odrážkach:

Detoxikácia

Toxíny sa do nášho tela dostávajú denne a z viacerých zdrojov. Sú to, napríklad: nesprávne jedlo, enviromentálne toxíny (výfukové plyny, výpary z tovární, znečistená voda, postrekovanie plodín…), plasty, kozmetika atď.

Proces dennej detoxikácie je preto dôležitý pre zdravie celého tela. Hlavnými detoxikačnými orgánmi je pečeň, obličky a hrubé črevo. Ak nestíhajú vylučovať toxíny tela von, začnú sa hromadiť v tele, najmä v tukovom tkanive. To znamená, že ľudia s vyšším percentom tuku sú omnoho viac náchylní na zadržiavanie toxínov v tele a tým spojené problémy. Medzi ne patria: ochorenia pečene, obličiek, tráviaceho traktu, srdca, únava, nedostatočná regenerácia, zlá kvalita spánku, zhoršené kognitívne funkcie (myslenie, kreativita, myslenie…), zlý stav pleti, zlý imunitný systém a zdravie celkovo.

AEK zabezpečuje prvé dve z troch fáz detoxikácie, pretože obsahuje aminokyseliny a minerály.

Regenerácia

Regeneráciu v tomto slova zmysle myslím najmä v oblasti športu. Je všeobecne známe, že po fyzickom výkone je nutné dodať telu aminokyseliny. Sú to látky, ktoré tvoria bielkoviny a tie pomáhajú regeneračnému procesu. Pri športe sa zvyšuje potreba bielkovín a telo sa oveľa rýchlejšie dehydruje. Voda Vám v tomto prípade nebude postačovať. Viac sa jej budem venovať v samostatnej časti nižšie.

AEK zabezpečuje dôkladnú regeneráciu po akomkoľvek výkone (aj psychickom), pretože obsahuje všetky potrebné aminokyseliny a 6 druhov elektrolytov.

Hydratácia

Pravdepodobne ste nikdy nepočuli o tom, že na dostatočnú hydratáciu Vám nestačí len voda. A pravdepodobne ste ani nepočuli, čo na to treba. Odpoveďou sú elektrolyty. Správna hydratácia záleží od toho, v akom pomere máte vodu vnútri buniek a mimo nich. Tento pomer zabezpečujú spomínané elektrolyty, avšak je nutné zaradiť čo najširšie spektrum elektrolytov. Bežné elektrolyty obsahujú 3 druhy elektrolytov v produkte. Náš AEK, nemeckej kvality, obsahuje až 6 druhov elektrolytov v balení ( draslík, magnézium, sodík, chlorid, vápnik a fosfor). Nedostatočná hydratácia spôsobuje nie len pokles psychického a fyzického výkonu, ale tiež zadržiavanie vody v tele.

AEK je produkt vhodný pre široké spektrum aktívnych ľudí a medzi náročnými užívateľmi, je to bestseller.

AminoElektrolytKomplex je u nás k dispozícii k priamemu odberu. V prípade otázok nás kontaktujte, radi Vám odpovieme všetky otázky.


📱0907 568 443

💻rehanfyzio@gmail.com

⌨️správa na FB (Rehan Fyzio)

📸správa na Instagrame (rehanfyzio)

🖥www.rehanfyzio.sk

🗺SNP 763, Nová Dubnica

📦 www.eshop.rehanfyzio.sk


Autor: Mgr. Natália Šedíková

9 views0 comments

Recent Posts

See All