Mgr. Marika Nosálová

Moje meno je Marika a som fyzioterapeutka, ktorú však baví viac komunikatívny smer práce. Už od mala som mala kreatívnu dušu, plnú nápadov a výmyslov. S ľuďmi som v kontakte dennodenne prostredníctvom sociálnych sietí. Aktívne blogujem o pohybe, jedle a zdravom životnom štýle. Baví ma tvoriť a inšpirovať ďalej. 

 

Po vyštudovaní strednej zdravotníckej školy v Trenčíne v odbore masér, viedli moje kroky k fyzioterapii, kde som dokončila magisterské štúdium. S masérstvom som v aktívnom kontakte už vyše 9 rokov. Počas vysokoškolského štúdia sa mi vedomosti rozšírili o rôzne druhy masážnych techník, cvičení a liečebných metodík. Vďaka tomu Vám budem vedieť efektívne a rýchlo poradiť pri objednávaní. Väčšinu praxe som absolvovala v nemocničných, sociálnych a kúpeľných zariadeniach na Slovensku, ale aj v českých Luhačoviciach. Viedla som tiež skupinové fyzio hodiny pre ženy, so zameraním na správne držanie tela a panvové dno.  

Najnovšie som absolvovala kurz Maderoterapie, ktorú Vám tiež rada ponúknem v Rehane. 

 

Verím, že si vďaka skvelej energii Rehanu a úsmevom spríjemníme každý jeden telefonát a vašu návštevu. Budem sa na Vás tešiť pri kávičke.